PLASPACTUNA® is een droge samenstelling die door eenvoudige toevoeging van water een gebruiksklare cementbestrijking of -mortel geeft.
Een PLASPACTUNA®-bestrijking bezit een hoge waterdichtheid, een uitstekende aanhechting en is elastisch.
PLASPACTUNA® is goed overschilderbaar en laat zich decoratief afwerken d.m.v. een structuurrol.
PLASPACTUNA® laat zich inkleuren d.m.v. pigmenten bv. P.T.B.-PIGMENTEN of een latexverf bv. POLYCOLORIT®.
PLASPACTUNA® wordt toegepast zowel binnen als buiten op beton en metselwerk ter bescherming van funderingsmuren, voor het afdichten van regenwaterputten, vochtige plaatsen in kelders, putjes, betonnen buizen, enz. PLASPACTUNA® is zowel te gebruiken boven- als ondergronds.
PLASPACTUNA® kan als CS IV W2 geklasseerd worden.
Raadpleeg onze "Technische Dienst". Deze is kosteloos ter beschikking. De toepassingen en verwerkingsmogelijkheden van onze producten zijn talrijk, zodat geen gelijkvormige aanwending kan voorgeschreven worden. De aansprakelijkheid van onze vennootschap is beperkt tot de wettelijke aansprakelijkheid. Alle productinformatie en aanbevelingen in deze productfiche geven onze stand van kennis weer op het moment van uitgifte. Een toekomstige actualisering en aanpassing kan ons in geen geval ten laste gelegd worden.